4113 Etsning
David Ahlqvist, Signerad. Motivet: 25x16 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 11 januari 2021 -
2041 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 22 oktober 2018 -
4026 Etsningar
2 st. David Ahlqvist, motivet: 12x15 + 15x23
Såld: 300 kr
Såldes den 9 april 2018
4050 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 16 februari 2015 -
8160 Etsningar
+ bok, David Ahlqvist, motivet: 25x16, 13x8
Såld: 500 kr
Såldes den 8 december 2014 -
1303 Etsning
David Ahlqvist, Hus, motivet: 15x20
Såld: 400 kr
Såldes den 13 januari 2014
1302 Etsning
David Ahlqvist, Grind, motivet: 18x12
Såld: 700 kr
Såldes den 13 januari 2014 -
8207 Etsningar
3 st, David Ahlqvist
Såld: 600 kr
Såldes den 21 oktober 2013 -
6154 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 20 februari 2012